Instytut Socjologii

Kontaktul. Fosa Staromiejska 1a, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 36 36
fax: +48 56 622 4765
e-mail: soc-sekr@umk.pl

Zapraszamy do studiowania!

obrazek:

Jeśli ostatni rok sprawił, że wciąż zadajesz sobie pytanie – czy świat wróci jeszcze do tego, co było przed pandemią? Albo – dlaczego niektórzy ludzie nie wierzą w pandemię? To my powiemy, że to naprawdę świetnie, że zadajesz takie pytania. Masz zadatki na socjologa :)

Pytających, szukających wiedzy o społecznych mechanizmach zapraszamy do studiowania w naszym Instytucie. Zainteresowanych badaniami społecznymi, metodami badań konsumenckich, szeroko pojmowaną kulturą, czy tajnikami najważniejszych teorii opisujących naturę społecznych procesów i zmian - zapraszamy do studiowania Socjologii. Tych, których szczególnie fascynują media społecznościowe, narzędzia analizy społecznego oddziaływania telewizji, radia czy prasy, wpływ Netflixa na nasze poglądy polityczne, albo wpływ Polsatu na nasze gusta modowe - zapraszamy do studiowania Medioznawstwa.

Jeśli jednak jesteście już bardziej zaawansowani, ale macie poczucie, że chcecie dowiedzieć się więcej o społeczeństwie i instrumentarium używanym przez socjologów, to mamy dla Was propozycję dwóch kierunków studiów II stopnia – studia magisterskie z Socjologii oferujące m.in. dwa moduły specjalizacyjne, realizowane także przez praktyków, dające wiedzę cenną na rynku pracy (moduł HR - Human Resources oraz moduł Zarządzanie innowacjami społecznymi ) oraz Studia nad Nauką i Technologią - jedyny taki kierunek w Polsce!

Jeśli jeszcze macie wątpliwości - zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym przedstawiciele naszego Instytutu odpowiadają na pytanie "Czym jest dla nas socjologia?" 

Zapraszamy!

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Socjologia UMK [fot. Brandface] Socjologia UMK [fot. Brandface] Socjologia UMK [fot. Brandface] Socjologia UMK [fot. Brandface] Socjologia UMK [fot. Brandface]