Nowy Dzień Socjologa – 8 czerwca 2017

30 maja 2017

Drodzy Studenci, Drogie Studentki!

Zespół Realizacji Badań „Pryzmat” pragnie serdecznie zaprosić wszystkich studentów socjologii i medioznawstwa, pracowników IS oraz absolwentów Instytutu Socjologii na Nowy Dzień Socjologa 2017, który odbędzie się 8 czerwca 2017 roku w Carpe Krafcie (Plac Teatralny 7). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 w zarezerwowanym dla nas lokalu.
W poprzednich latach wydarzenie było organizowane przez Koło Naukowe Studentów Socjologii i stanowiło wyjątkową okazję do wspólnej zabawy i integracji wszystkich osób związanych z Instytutem w Toruniu. Kultywując zapoczątkowaną przez KNSS tradycję na Dniu Socjologa rozdane zostaną Floriany, czyli nagrody przyznawane wykładowcom przez studentów. W programie przewidywane są również dodatkowe atrakcje.

Dla każdej osoby obecnej na wydarzeniu przewidywany jest prezent do odbioru przy barze.

Bardzo prosimy o zaznaczenie swojej obecności na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1921571554727813/?fref=ts

Zarząd Zespołu Realizacji Badań „Pryzmat”